13 Eylül 2014 Cumartesi

Watsons Argan Serisi İle Saçlara Mükemmel Bakım


MUCİZE GÜZELLİK İKSİRİ OLARAK KULLANILAN ARGAN YAĞI İLE SAÇLARINIZ ŞİMDİ DAHA CANLI DAHA GÜÇLÜ!Watsons Yeni Argan Serisi Saçlarınız İçin Yoğun Canlandırma Gücü Sağlıyor

Dünyada nadir bulunan yağlardan biri olan ve yüzyıllar boyunca Faslı kadınların mucize güzellik iksiri olarak kullanılan Argan Yağı, Watsons’ın şampuan, saç kremi, maske ve yağından oluşan yeni Naturas Argan Yağı Serisi’nde!
Soil Association ve organik ECOCERT sertifikalı maddeler ile formüle edilmiş E vitamini ve esansiyel yağlar bakımından zengin Naturas Argan Yağı Serisi, argan yağının yoğun nemlendirici ve besleyici özelliği ile saçınızı temizlemeye, korumaya ve beslemeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki avokado ve buğday tohum yağı ile saçlarınızı canlandırıyor ve saçlarınıza daha yumuşak bir görünüm kazandırıyor. Seride bulunan ürünler, paraben, mineral yağ, silikon, renklendirici içermiyor.


WATSONS NATURALS ARGAN OIL ŞAMPUAN 14,90TL 


WATSONS NATURALS ARGAN OIL SAÇ KREMİ 14,90TL


WATSONS NATURALS ARGAN OIL SAÇ MASKESİ 14,90TL


WATSONS NATURALS ARGAN OIL SAÇ BAKIM YAĞI 14,90TL

Watsons Hakkında
A.S. Watson Group’un bir parçası olarak 1828 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 12 ayrı pazardaki 4000’den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons’larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25.000’i aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşmaktadır.
Watsons Türkiye, 41 şehirde yer alan mağazaları ile Türkiye’nin lider güzellik ve bakım ürünleri zinciridir. 1000’den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

A.S. Watson Group Hakkında
Dünya çapında haftada 27 milyon müşteri, A.S. Watson Group’un faaliyet gösterdiği 33 pazarda alışveriş yapmanın keyfini yaşıyor. A.S. Watson Group, perakende formatları, perakende markaları ve coğrafi yaygınlığı ile dünyanın en geniş perakende portföylerinden birine sahiptir. Küresel olarak, 100.000 çalışanı olan Grubumuz, aynı zamanda, Hong Kong’da yerleşik olan ve dünyaca tanınan Hutchison Whampoa Limited üyesidir. Hutchison Whampoa limanlar ve ilgili hizmetler, emlak ve oteller, perakende, enerji, altyapı yatırımları ve telekomünikasyon alanlarında 52 ülkede faaliyet göstermektedir.

A.S. Watson Group:
• 33 pazarda 20 perakende markası ile yer aldığı 10,000’den fazla mağazası ile dünyanın en büyük uluslararası sağlık, güzellik ve yaşam tarzı perakendecisidir.
• Watsons markası ile Asya’nın lider sağlık ve güzellik perakendecisidir. Watsons, 3500’den fazla mağaza ve 900’den fazla eczane ile Çin(Çin, Hong Kong, Tayvan ve Macau), Singapur, Tayland, Malezya, Filipinler, Kore, Endonezya, Ukrayna ve Türkiye dahil 12 pazarda faaliyet göstermektedir.
• Avrupa’nın en büyük lüks parfümeri ve kozmetik perakendecisi olarak 1600’ün üzerinde mağaza ile 16 farklı pazarda yer almaktadır. Bu mağazalar Marionnaud, ICI Paris XL ve The Perfume Shop adlı 3 perakende markası altında operasyonlarını sürdürmektedir
A.S. Watson Grubu ve markaları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için: www.aswatson.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...